Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Starostwo Powiatowe w Lesznie

Kolorowy pasek

Informacja dotycząca zgłoszenia budowy z projektami budowlanymi

Data zgłoszenia i numer sprawy

Imię i nazwisko lub nazwa inwestora

Adres lub miejsce inwestycji

Opis projektowanego obiektu

Data wniesienia sprzeciwu do zgłoszenia

Informacja o braku sprzeciwu

AB.6743.2.1.2019

      08.01.2019

ENEA Operator

Sp. z o.o.

Miastko, dz. nr 74/6, 132, 74/9, 74/11

Sieć elektroenergetyczna

 (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.2.2019

09.01.2019

ENEA Operator

Sp. z o.o.

Gronówko, dz. 217/1, 135/2, 134/7

Sieć elektroenergetyczna

(kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.3.2019

18.01.2019

KULESZA Tomasz

 Henrykowo, dz. 571/7

Budynek mieszkalny jednorodzinny z dwoma lokalami mieszkalnymi oraz tymczasowty zbiornik bezodpływowy na ścieki bytowe (kategoria I)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.4.2019

08.02.2019

Zakład Usług Wodnych we Wschowie Sp. z o.o.

    Oporowo, dz. 53/1

Sieć wodociągowa Oporowo - Grabówiec cz. I (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.5.2019

08.02.2019

Zakład Usług Wodnych we Wschowie Sp. z o.o.

    Oporowo, dz. 7, 8

Sieć wodociągowa Oporowo - Grabówiec cz. II (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.6.2019

14.02.2019

ENEA Operator Sp. z o.o.

Jezierzyce Kościelne, dz. 145, 120/8, 120/16

Sieć elektroenergetyczna

(kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.7.2018

18.02.2019

MIŚ Agnieszka

Włoszakowice, dz. 580/16

Budynek mieszkalny jednorodzinny (kategoria I)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.8.2019

18.02.2019

WALIJEWSKA Agnieszka

Brenno, dz. 96/1

Rozbudowa z nadbudową istniejącego budynku mieszkalnego jednorodzinnego (kategoria I)

Postanowienie z dnia 08.03.2019r.

Sprzeciw

AB.6743.2.9.2019

19.02.2019

T-MOBILE POLSKA S.A.

Święciechowa, dz. 1025

Stacja bazowa telefonii komórkowej (kategoria XXVI)

AB.6743.2.10.2019

20.02.2019

ENEA Operator

Sp. z o.o.

Sądzia. dz. 35/1, 31, 24/2

Sieć elektroenergetyczna (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.11.2019

22.02.2019

ENEA Operator

Sp. z o.o.

Kąkolewo, dz. 573, 582, 597

Sieć elektroenergetyczna (kategoria XXV)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.12.2019

25.02.2019

GMINA RYDZYNA

Dąbcze, dz. 116, 63

Oświetlenie drogowe (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.13.2019

25.02.2019

GMINA RYDZYNA

Jabłonna, dz. 143

Oświetlenie drogowe (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.14.2019

26.02.2019

ENEA Operator Sp. z o.o.

Zaborówiec, dz. 135, 13/2

Sieć elektroenergetyczna (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.15.2019

27.02.2019

GMINA LIPNO

Lipno, dz. 453, 455/6, 463

Przebudowa sieci elektroenergetycznej (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.16.2019

01.03.2019

DINO POLSKA S.A.

Grotniki, dz. 125/10

Sieć kanalizacji deszczowej (kategoria XXVI)

Postanowienie z dnia 20.03.2019r.

Sprzeciw

AB.6743.2.17.2019

13.03.2019

HANDKIEWICZ Dominik

Gronówko, dz. 459

Budynek mieszkalny jednorodzinny (kategoria I)

AB.6743.2.18.2019

21.03.2019

SIADEK Monika

Dąbcze, dz. 20, 63

Rozdzielcza sieć wodociągowa (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.19.2019

26.03.2019

WIĘCEK Wiktoria

Kaczkowo 13

Budynek mieszkalny jednorodzinny (kategoria I)

Sprzeciw

AB.6743.2.20.2019

28.03.2019

  LASKOWIECCY  

Marika i Mariusz

Boszkowo, dz. 117/24

Budynek mieszkalny jednorodzinny (kategoria I)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.21.2019

02.04.2019

GMINA RYDZYNA

Rydzyna, dz. 842/4, 804, 817, 195/2, 795/4, 836/9, 206/14, 206/13, 208/5, 218/6, 213/21, 838, 837, 836/15, 681

Sieć kanalizacji deszczowej (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.22.2019

03.04.2019

GMINA ŚWIĘCIECHOWA

Długie Stare, dz. 31/1, 31/2

Oświetlenie uliczne (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.23.2019

03.04.2019

DOPIERA Jakub

Włoszakowice, dz. 556/26

Budynek mieszkalny jednorodzinny oraz tymczasowy zbiornik bezodpływowy na ścieki bytowe (kategoria I)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.24.2019

03.04.2019

GRYGIEL Leszek

Bukówiec Górny, dz. 345/1

Budynek mieszkalny jednorodzinny oraz tymczasowy zbiornik bezodpływowy na ścieki bytowe (kategoria I)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.25.2019

03.04.2019

ENEA Operator Sp. z o.o.

Wilkowice, dz. 86/21, 86/20

Przebudowa sieci elektroenergetycznej (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.26.2019

04.04.2019

GMINA ŚWIĘCIECHOWA

Święciechowa, dz. 790/1, 816/1, 817, 1628/6, 1628/17

Sieć kanalizacji sanitranej (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.27.2019

15.04.2019

ENEA Operator Sp. z o.o.

Dłużyna, dz. 230/2, 226/5, 229/2

Sieć elektroenergetyczna (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.28.2019

16.04.2019

ENEA Operator Sp. z o.o.

Krzycko Wielkie, dz. 320/1, 409/5, 409/6

Sieć elektroenergetyczna (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.29.2019

19.04.2019

KIERZEK Grzegorz

Lasocice, dz. 811/5

Budynek mieszkalny jednorodzinny (kategoria I)

Sprzeciw

AB.6743.2.30.2019

23.04.2019

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI

Sp. z o.o.

Wilkowice, dz. 98/4, 94/22

Sieć kanalizacji sanitarnej (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.31.2019

06.05.2019

ENEA Operator Sp. z o.o.

Włoszakowice, dz. 269/4, 269/6, 269/7, 269/8, 269/11

Sieć elektroenergetyczna (kategoriaXXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.32.2019

07.05.2019

    GMINA LIPNO

Gronówko, dz. 87/3, 511, 512, 513, 515, 516, 517, 518

Oświetlenie uliczne (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.33.2019

09.05.2019

WALIJEWSKA Agnieszka

Brenno, dz. 96/1

Budynek mieszkalny jednorodzinny (kategoria I)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.34.2019

13.05.2019

GMINA ŚWIĘCIECHOWA

Henrykowo, dz. 460, 482, 489, 493, 541

Sieć elektroenergetyczna (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.35.2019

13.05.2019

GMINA ŚWIĘCIECHOWA

Święciechowa, dz. 1226/35, 1624/1, 1226/37, 1226/72 1226/134, 1226/71, 1225/4, 1224/2, 1614, 1226/73

Sieć elektroenergetyczna (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.36.2019

13.05.2019

GMINA ŚWIĘCIECHOWA

Gołanice, dz. 54

Sieć elektroenergetyczna (kategoria XXVI)

Wniosek wycofany przez Inwestora

AB.6743.2.37.2019

13.05.2019

GMINA ŚWIĘCIECHOWA

Święciechowa, dz. 1287/2, 1626/1, 343

Sieć elektroenergetyczna (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.38.2019

17.05.2019

ENEA Operator Sp. z o.o.

Wilkowice, dz. 884/43, 884/46, 884/34, 160/2

Sieć elektroenergetyczna (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.39.2019

21.05.2019

CZAPULAK Leszek

Jezierzyce Kościelne, dz. 55/4

Budynek mieszkalny jednorodzinny (kategoria I)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.40.2019

22.05.2019

KIERZEK Grzegorz

Lasocice, dz. 811/5

Budynek mieszkalny jednorodzinny (kategoria I)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.41.2019

23.05.2019

ENEA Operator Sp. z o.o.

Dąbcze, dz. 410/3, 407/8, 408/1, 408/4, 408/5, 419

Sieć elektroenergetyczna (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.42.2019

27.05.2019

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIAGÓW I KANALIZACJI

 Sp. z o.o.

Święciechowa, dz. 331/3, 331/14, 1220/23, 1217/26, 1217/32, 1217/33, 1217/8, 1225/3, 1217/2, 1220/17, 1217/17, 1220/13, 1220/5

Sieć wodociągowa i kanalizacji sanitarnej - etap I

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.43.2019

28.05.2019

ENEA Operator Sp. z o.o.

Włoszakowice, dz. 412, 428/11, 428/52, 660/3, 60/4, 679/4

Sieć elektroenergetyczna (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.44.2019

28.05.2019

ENEA Operator Sp. z o.o.

Krzycko Wielkie, dz. 161/1, 169/9, 171, 527

Sieć elektroenergetyczna (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.45.2019

28.05.2019

ENEA Operator Sp. z o.o.

Boszkowo - Letnisko, dz. 1196, 825/1, 824/121, 824/119, 824/120, 824/117, 824/111, 824/115, 824/112, 824/39, 824/41

Sieć elektroenergetyczna (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.46.2019

29.05.2019

ENEA Operator Sp. z o.o.

Włoszakowice, dz. 333/1, 339/27, 340/4, 377/5, 417/13, 417/61, 445

Sieć elektroenergetyczna (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.47.2019

29.05.2019

ENEA Operator Sp. z o.o.

Wilkowice, dz. 479/69, 479/74, 479/75, 479/76, 479/77, 479/78 i 479/79

Sieć elektroenergetyczna (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.48.2019

30.05.2019

STRZAłKOWSKI Adam

Koronowo, dz. 7/22

Budynek mieszkalny jednorodzinny (kategoria I)

AB.6743.2.49.2019

03.06.2019

GMINA ŚWIĘCIECHOWA

Niechłód, dz. 60

Sieć elektroenergetyczna (kategoria XXVI)

Nie wniesiono sprzeciwu

AB.6743.2.50.2019

06.06.2019

GMINA LIPNO

Wilkowice, dz. 467/2, 497/2

Sieć elektroenergetyczna (kategoria XXVI)

AB.6743.2.51.2019

06.06.2019

ENEA Operator Sp. z o.o.

Dąbcze, dz. 55/8, 54/25, 54/24, 53/3, 53/4, 52/60, 52/59

Sieć elektroenergetyczna (kategoria XXVI)

AB.6743.2.52.2019

06.06.2019

ENEA Operator Sp. z o.o.

Dąbcze, dz. 55/8, 54/25, 54/24, 53/3, 53/4, 52/60, 53/7, 20, 55/9, 54/26, 54/22, 55/1, 55/2

Sieć elektroenergetyczna (kategoria XXVI)

AB.6743.2.53.2019

06.06.2019

GMINA ŚWIĘCIECHOWA

Niechłód, dz. 20/4, 200/1, 169

Oświetlenie drogowe (kategoria XXVI)

AB.6743.2.54.2019

06.06.2019

GMINA ŚWIĘCIECHOWA

Przybyszewo, dz. 424/1, 468, 628/69, 628/89, 628/144

Oświetlenie drogowe (kategoria XXVI)

AB.6743.2.55.2019

06.06.2019

GMINA ŚWIĘCIECHOWA

Święciechowa, dz. 1027/4

Oświetlenie drogowe (kategoria XXVI)

AB.6743.2.56.2019

06.06.2019

GMINA ŚWIĘCIECHOWA

Strzyżewice, dz. 65/2

Oświetlenie drogowe (kategoria XXVI)

AB.6743.2.57.2019

10.06.2019

WIECZOREK Dominik

Dłużyna, dz. 280

Budynek mieszkalny jednorodzinny (kategoria I)

AB.6743.2.58.2019

11.06.2019

KłOSOWSKI Wiktor

BARTKOWIAK Martyna

Mórkowo, dz. 398/28

Budynek mieszkalny jednorodzinny oraz tymczasowy zbiornik bezodpływowy  na ścieki bytowe

(kategoria I)

AB.6743.2.59.2019

12.06.2019

KOŹMIŃSKA Bogumiła

Święciechowa, dz. 528

Likwidacja kolizji planowanego zagospodarowania nieruchomości gruntowej z istniejącą linią napowietrzną nn (kategoria XXVI)

AB.6743.2.60.2019

13.06.2019

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI

Sp. z o.o.

Henrykowo, dz. 460

Rozdzielcza sieć wodociągowa (kategoria XXVI)

AB.6743.2.61.2019

13.06.2019

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI

Sp. z o.o.

Henrykowo, dz. 542, 522/3

Rozdzielcza sieć wodociągowa i kanalizacji sanitarnej (kategoria XXVI)

AB.6743.2.62.2019

17.06.2019

ENEA Operator Sp. z o.o.

Osieczna, dz. nr 873/3, 874/3

Sieć elektroenergetyczna (kategoria XXVI)

Wniosek wycofany przez Inwestora

AB.6743.2.63.2019

19.06.2019

ENEA Operator Sp. z o.o.

Święciechowa, dz. 991/8, 992/7, 992/2, 992/3, 992/4, 992/5, 992/6

Sieć elektroenergetyczna (kategoria XXVI)

Metadane

Źródło informacji:Maciej Hampel
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Maciej Hampel
Data wprowadzenia:2019-01-09 06:33:24
Opublikował:Maciej Hampel
Data publikacji:2019-01-09 06:43:34
Ostatnia zmiana:2019-06-25 10:49:28
Ilość wyświetleń:824

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij